Notícies

UESantaColomacrest

TORNEIG DE PUIGCERDA 2016:

UESantaColomacrest

CAMPIONS I SUBCAMPIONS DEL ÚLTIM CAP DE SETMANA (11 I 12 DE JUNY):

UESantaColomacrest

07/06/2016 – RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DIJOUS 02 FINS DIUMENGE 05 DE JUNY:

Equips Gols Resultat 
Juvenil A SEMIFINALS Copa Constitució (02-06)  FC Encamp – UE Santa Coloma A Nil C, Sergio R (Luca M, Nil C, Adrian L) 2-2 (5-3) _
Cadet Copa Constitució (04-06) FS La Massana – UE Santa Coloma Adrian L, Jose A (2), Alvar R, Albert B 3-5 _
Infantil SEMIFINAL Copa Constitució (04-06) UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Eric D (Pablo F) 1-1 (1-4) _
Cadet Copa Constituci������������������������������������������ (05-06) UE Santa Coloma – CE Sanlòria Jose A (3), Joel M, Alvar R (2), Roger D, Biel G 8-0 _

UESantaColomacrest

01/06/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DIJOUS 02 FINS DIUMENGE 05 DE JUNY:

Equips Camp Hora 
Juvenil A SEMIFINALS Copa Constitució (02-06)  FC Encamp – UE Santa Coloma A Camp d’Ordino 20:30
Cadet Copa Constitució (04-06) FS La Massana – UE Santa Coloma Aixovall/Grup B 14:45
Infantil SEMIFINAL Copa Constitució (04-06) UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Aixovall 17:00
Cadet Copa Constitució (05-06) UE Santa Coloma – CE Sanlòria Aixovall/Grup B 14:45
 

 

UESantaColomacrest

27/05/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 28 DE MAIG:

Equips Gols Resultat 
Infantil Copa Constitució (28-05)  CE Sanlòria – UE Santa Coloma Daniel A, Àrian C, Eric D, Jan P (3), Alvaro G, Marco A, Daniel F 1-10 _

 

UESantaColomacrest

27/05/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 28 DE MAIG:

Equips Camp ��Hora��
Infantil Copa Constitució (28-05)  CE Sanlòria – UE Santa Coloma Camp d’Ordino/Grup A  09:00

 

UESantaColomacrest

CAMPIONS XXXII MEMORIAL CANUT 2016:

SUBCAMPIONS XXXII MEMORIAL CANUT 2016:

- Infantil UE Santa Coloma

CAMPIONS I SUBCAMPIONS COPA FEDERACI�� DE FUTSAL:

UESantaColomacrest

23/05/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 21 I DIUMENGE 22 DE MAIG:

Equips Gols Resultat 
Juvenil A Copa Constitució (21-05)  Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma A Jose G 2-1 _
Juvenil A FINAL Memorial Canut (22-05) UE Santa Coloma A – FC Encamp A Luca M, Marc S, Nil C, Jose G, Flabio L 5-3 _
Infantil FINAL Memorial Canut (22-05) FC Encamp A – UE Santa Coloma Marco L 9-1 _
Aleví A FINAL Memorial Canut (22-05) UE Santa Coloma A – FC Encamp A Marc T, Marti V, Yasser-Haroum 3-2 _
Aleví B FINAL Copa Federació Futsal (21-05)  UE Sant Julià – UE Santa Coloma B Marc T, Joaquin G (2) 2-3 _
Benjamí A FINAL Memorial Canut (22-05) UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A Guillem A, Haroun D (2) 3-2 _
PreBenjamí B FINAL Copa Federació Futsal (21-05)�� UE Santa Coloma B – FS La Massana B Gaël M, Marcel P 2-3 _

 

UESantaColomacrest

20/05/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 21 I DIUMENGE 22 DE MAIG:

Equips Camp  Hora 
Juvenil A Copa Constitució (21-05)  Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma A Camp d’Ordino  09:00
Juvenil A FINAL Memorial Canut (22-05) UE Santa Coloma A – FC Encamp A Serradells  09:30
Infantil FINAL Memorial Canut (22-05) FC Encamp A – UE Santa Coloma Serradells  12:30
Aleví A FINAL Memorial Canut (22-05) UE Santa Coloma A – FC Encamp A Serradells  15:15
Aleví B FINAL Copa Federació Futsal (21-05)  UE Sant Julià – UE Santa Coloma B Serradells  16:00
Benjamí A FINAL Memorial Canut (22-05) UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A Serradells  16:30
PreBenjam�� B FINAL Copa Federació Futsal (21-05)  UE Santa Coloma B – FS La Massana B Serradells  19:00

 

UESantaColomacrest

17/05/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA DE DISSABTE 14 I DIUMENGE 15 DE MAIG:

Equips Gols  Resultat 
FINAL COPA CONSTITUCIÓ (15-05)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany Boris A, Victor B (2) 3-0 _
Juvenil B Copa Constitució (14-05) Assegurances Generals FC Ordino – UE Santa Coloma B Eric V, Joel M 2-2 _
Infantil Copa Constitució (14-05) UE Santa Coloma  - Inter Club d’Escaldes B Marco A (2), Joel P, Sidi M, Alvaro G, Daniel A 6-1 _
Aleví A Copa Constitució (14-05) Inter Club d’Escaldes A – UE Santa Coloma ALa Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma A Ivan R, Daniel B (2)Marc T, Ivan R (2), Albert P

0-3 _

0-4 _

Benjamí A Copa Constitució (14-05)  UE Santa Coloma A – FS La MassanaUE Santa Coloma A – Assegurances Generals FC Ordino Alex P (2), Guillem A (2), Haroun D (2), Ot RAlex C (3), Guillem A, Haroun D, Rager P 7-0 _
6-0 _
PreBenjamí A Copa Constitució (14-05) UE Santa Coloma A – La Adelita UE EngordanyFS La Massana – UE Santa Coloma A Partit suspèsCesar G (5), Ganzalo B, Joel V, Unai R

2-8 _

Aleví B Copa Federació (14-05)  UE Santa Coloma B – CE CarroiFC Lusitans – UE Santa Coloma BUE Santa Coloma B – FC Encamp BInter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B Ivan R (2), Aleix D, Carles S (2), Marcel C, Joaquin GIvan R (2), Lucas B, Marc R (2), Gerard S, Aleix D, Carles SAleix D, Carles S (2), Marcel CAleix D, Guillem C, Carles S, Marcel C, Ivan R (3), Joaquin G (2)

8-1 _

2-8 _

4-0 _

0-10 _

Benjamí B Copa Federació (14-05) UE Santa Coloma B – FC LusitansFC Encamp B – UE Santa Coloma B Cesar G, Gerard L, Teo M (4), Pol CCesar G (2), Izan S

8-0 _

1-3 _

PreBenjamí B Copa Federació (14-05) UE Santa Coloma B – CE CarroiFC Encamp B – UE Santa Coloma B Julen S (2)

2-0 _

0-0 _

 

UESantaColomacrest

CAMPIONS COPA CONSTITUCIÓ 2016:

 

UESantaColomacrest

13/05/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA DE DISSABTE 14 I DIUMENGE 15 DE MAIG:

Equips Camp  Hora 
FINAL COPA CONSTITUCIÓ (15-05)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany Estadi Comunal 17:00
Juvenil B Copa Constitució (14-05) Assegurances Generals FC Ordino – UE Santa Coloma B Ordino/Grup B 16:45
Infantil Copa Constitució (14-05) UE Santa Coloma  - Inter Club d’Escaldes B Ordino/Grup A 09:30
Aleví A Copa Constitució (14-05) 1. Inter Club d’Escaldes A – UE Santa Coloma A2. La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma A Ordino/Grup AOrdino/Grup A

11:30

12:00

Benjamí A Copa Constitució (14-05)  UE Santa Coloma A – FS La MassanaUE Santa Coloma A – Assegurances Generals FC Ordino Prat Roure/Grup APrat Roure/Grup A 09:3010:30
PreBenjamí A Copa Constitució (14-05) UE Santa Coloma A – La Adelita UE EngordanyFS La Massana – UE Santa Coloma A Prat Roure/Grup BPrat Roure/Grup B

18:00

18:30

Aleví B Copa Federació (14-05)  UE Santa Coloma B – CE CarroiFC Lusitans – UE Santa Coloma BUE Santa Coloma B – FC Encamp BInter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B Sant Ermengol/Lligueta

15:00

16:30

17:00

18:00

Benjamí B Copa Federació (14-05) UE Santa Coloma B – FC LusitansFC Encamp B – UE Santa Coloma B Prat Roure/Grup B

13:15

13:45

PreBenjamí B Copa Federació (14-05) UE Santa Coloma B – CE CarroiFC Encamp B – UE Santa Coloma B Aixovall/Grup A

16:30

17:00

UESantaColomacrest

UESantaColomacrest

09/05/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA DEL DIVENDRES 6 FINS DIUMENGE 8 DE MAIG:

Equips Gols  Resultat 
Playoff T��tol Lliga Becier (06-05)   Don Denis Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Victor B  1-1 _
Juvenil A Copa Constitució (07-05)  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Flabio M (2), Luca M  3-2 _
Juvenil B Copa Constitució (07-05)  UE Santa Coloma B – FC Encamp  Eric V, Joel M  2-3 _
Cadet A (07-05)  UE Santa Coloma – CE Carroi  Jose A (5), Joel C, Alvar R, Albert B  8-1 _
Infantil Copa Constitució (07-05)   FC Encamp – UE Santa Coloma  Eric D, Marco A, Xavier R, Daniel A  3-4 _
Aleví A (07-05)  SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A  Yasser H (3), Jan P (5), Ivan R, Adria P, Albert P, Adria R  1-12 _
Aleví B (07-05)   CE Sanlòria – UE Santa Coloma B  Ivan R, Gerard S, Marc T (2), Marc R, Marcel C  2-6 _
Benjamí A (07-05)  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Ot R (2), Raul R (2), Iram G, Alex C (2), Pol M  8-0 _
PreBenjamí A (07-05)  UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes  Cesar G (5), Hugo S  6-1 _
PreBenjamí B (07-05)  SAE Sant Julià B – UE Santa Coloma B  Hugo F (2), Marcel P  4-3 _
Lliga Biosphere (08-05)  M.Perruquers Atletic Club Escaldes – UE Santa Coloma B  Rafel C  2-1 _

UESantaColomacrest

06/05/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA DEL DIVENDRES 6 FINS DIUMENGE 8 DE MAIG:

Equips Camp  Hora 
Playoff Títol Lliga Becier (06-05)   Don Denis Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Estadi Comunal  20:45
Juvenil A Copa Constitució (07-05)  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Aixovall/Grup A  11:30
Juvenil B Copa Constitució (07-05)  UE Santa Coloma B – FC Encamp  Aixovall/Grup B  09:30
Cadet A (07-05)  UE Santa Coloma – CE Carroi  Camp d’Ordino  14:30
Infantil Copa Constituci�� (07-05)   FC Encamp – UE Santa Coloma  Prada de Moles  11:15
Aleví A (07-05)  SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A  Sant Ermengol  12:00
Aleví B (07-05)   CE Sanlòria – UE Santa Coloma B  Sant Ermengol  13:15
Benjamí A (07-05)  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Sant Ermengol  15:45
PreBenjamí A (07-05)  UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes  Prat del Roure  14:00
PreBenjamí B (07-05) ����SAE Sant Julià B – UE Santa Coloma B  Prat del Rourel  16:00
Lliga Biosphere (08-05)  M.Perruquers Atletic Club Escaldes – UE Santa Coloma B  Camp d’Ordino  12:00

 

UESantaColomacrest

04/05/2016 – RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 30 D’ABRIL I DIUMENGE 1 DE MAIG:

Equips Gols  Resultat 
Lliga Biosphere(01-05)   UE Santa Coloma B – Ranger’s FC  Marc M, Joël M, Flabio M  3-2 _
Juvenil A Copa Constituci�� (30-04)  CE Carroi – UE Santa Coloma A  CE Carroi RETIRAT  — _
Juvenil B (30-04)  UE Santa Coloma B – La Adelita UE Engordany  Cristian M  1-2 _
Cadet A (30-04)  La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma  Jose A (4), David R  3-5 _
Infantil Copa Constitució (30-04)   UE Santa Coloma – UE Sant Julià  Xavier R, Joel P (2), Daniel A, Sidi M  5-0 _
Aleví A (30-04)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  Marc R, Yasser-Haroum (5), Ian G, Ivan R, Jan P, Joaquin G  10-1 _
Aleví B (30-04)   UE Santa Coloma B – UE Sant Julià EE A  Joaquin G (3), Marc T, Lucas B (3), Carles S (3), Marcel C, Ivan R (2), Angel P  14-0 _
Benjamí A (30-04)  FC Encamp A – UE Santa Coloma A  Haroun D, Iram G, Àlex C (2)  1-4 _
PreBenjamí A (30-04)  FC Encamp A – UE Santa Coloma A  Cesar G (2)  3-2 _
PreBenjamí B (30-04)  UE Santa Coloma B – Assegurances Generals FC Ordino  Gaël M (2), Hugo F ����3-3 _

 

UESantaColomacrest

29/04/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 30 D’ABRIL I DIUMENGE 1 DE MAIG:

Equips Camp  Hora 
Lliga Biosphere(01-05)   UE Santa Coloma B – Ranger’s FC  Borda Mateu  14:00
Juvenil A Copa Constitució (30-04)  CE Carroi – UE Santa Coloma A  Aixovall/Grup A  11:30
Juvenil B (30-04)  UE Santa Coloma B – La Adelita UE Engordany  Aixovall/Grup B  09:30
Cadet A (30-04)  La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma  Aixovall  15:00
Infantil Copa Constitució (30-04)   UE Santa Coloma – UE Sant Julià  Aixovall/Grup A  13:30
Aleví A (30-04)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  Sant Ermengol  14:30
Aleví B (30-04)   UE Santa Coloma B – UE Sant Julià EE A  Sant Ermengol  13:15
Benjamí A (30-04)  FC Encamp A – UE Santa Coloma A  Pada de Moles  16:30
PreBenjamí A (30-04)  FC Encamp A – UE Santa Coloma A  Prat del Roure ��12:00
PreBenjamí B (30-04)  UE Santa Coloma B – Assegurances Generals FC Ordino  Sant Ermengol  18:00

 

UESantaColomacrest

 

UESantaColomacrest

 

26/04/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 23 I DIUMENGE 24 D’ABRIL:

Equips Gols  Resultat 
Playoff Títol Lliga Becier (24-04)   UE Santa Coloma A – FC Lusitans A  Pedro R  1-3 _
Lliga Biosphere (24-04)  FC Lusitans B – UE Santa Coloma B  Marc M  0-2 _
Playoff Títol Juvenil A (23-04)  UE Santa Coloma A – FC Encamp  Luca M  1-2 _
Playoff Consolació Juvenil B (23-04)  FS La Massana - Santa Coloma B  Jose C  5-1 _
Cadet A (23-04)   Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma  —  2-0 _
Aleví A (23-04)  FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Daniel B (4), Marc T, Adria P  1-6 _
Aleví B (23-04)   UE Santa Coloma B – FC Lusitans  Ivan R, Aleix D, Angel P, Lucas B, Carles S (2), Marc R (2), Joaquin G  10-0 _
Benjamí A (23-04)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  PARTIT SUSPÈS  —
Playoff Títol Benjamí B (23-04)  UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià B  Pol C, Ian O, Teo M  3-1 _
PreBenjamí B (23-04)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B  Julen S, Hugo F  6-3 _

 

UESantaColomacrest

 

22/04/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 23 I DIUMENGE 24 D’ABRIL:

Equips Camp  Hora 
Playoff Títol Lliga Becier (24-04)��  UE Santa Coloma A – FC Lusitans A  Borda Mateu  14:00
Lliga Biosphere (24-04)  FC Lusitans B – UE Santa Coloma B  Aixovall  16:00
Playoff Títol Juvenil A (23-04)  UE Santa Coloma A – FC Encamp  Prada de Moles  09:30
Playoff Consolació Juvenil B (23-04)  FS La Massana -��Santa Coloma B  Aixovall  19:00
Cadet A (23-04)   Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma  Aixovall  17:15
Aleví A (23-04)  FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Prat del Roure  09:30
Aleví B (23-04)   UE Santa Coloma B – FC Lusitans  Prat del Roure  10:45
Benjamí A (23-04)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  Sant Ermengol  16:15
Playoff Títol Benjamí B (23-04)  UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià B  Prat Roure  16:15
PreBenjamí B (23-04)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B  Prada de Moles  17:30

UESantaColomacrest

 

18/04/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 16 I DIUMENGE 17 D’ABRIL:

Equips Gols  Resultat 
Playoff Títol Lliga Becier (17-04)   R. Tic Tapa Sant Julià – UE Santa Coloma A  —  0-3 _
Juvenil A (16-04)  La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma A  Filipe M (2)  3-2 _
Juvenil B (16-04)  UE Santa Coloma B – Assegurances Generals FC Ordino  —  0-5 _
Cadet A (16-04)  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Jose A (4), David R, Alex A  6-1 _
Infantil (16-04)   CE Carroi – UE Santa Coloma  Pablo F  2-1 _
Aleví A (16-04)  UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Yasser-Haroum (2), Marti V, Marc T, Gabriel F, Enzo R  7-3 _
Aleví B (16-04)   FC Encamp B – UE Santa Coloma B  Guillem C (2), Marcel C (3), Joaquin G, Marc T, Aleix D  3-8 _
Benjamí A (16-04)  UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Iram G (2), Alex C (2), Gerard D, Teo M  6-0 _
Benjamí B (16-04)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B  Edgar C, Teo M, Gerard L  4-3 _
PreBenjamí A (16-04)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  PARTIT SUSPÈS  —
Lliga Biosphere (17-04)  UE Extremenya – UE Santa Coloma B  Eric V, Joel M  4-2 _

UESantaColomacrest

 

15/04/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 16 I DIUMENGE 17 D’ABRIL:

Equips Camp  Hora 
Playoff Títol Lliga Becier (17-04)   R. Tic Tapa Sant Julià – UE Santa Coloma A  Borda Mateu  16:00
Juvenil A (16-04)  La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma A  Aixovall  11:30
Juvenil B (16-04)  UE Santa Coloma B – Assegurances Generals FC Ordino  Aixovall  09:30
Cadet A (16-04)  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Camp d’Ordino  09:15
Infantil (16-04)   CE Carroi – UE Santa Coloma  Aixovall  13:30
Aleví A (16-04)  UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Prat del Roure  10:45
Aleví B (16-04)������  FC Encamp B – UE Santa Coloma B ��Prat del Roure  12:00
Benjamí A (16-04)  UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Prat del Roure  18:30
Benjamí B (16-04)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B  Sant Ermengol  15:15
PreBenjamí A (16-04)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  Sant Ermengol ��16:15
Lliga Biosphere (17-04)  UE Extremenya – UE Santa Coloma B  Aixovall  12:00

UESantaColomacrest

 

12/04/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 9 I DIUMENGE 10 D’ABRIL:

Equips Gols  Resultat 
Playoff Títol Lliga Becier (10-04)   UE Santa Coloma A – Don Denis Santa Coloma  —  0-1 _
Juvenil A (9-04)  Inter Club d’Escaldes – Santa Coloma A  Jose G, Joan M  5-2 _
Juvenil B (9-04)  Ce Carroi – UE Santa Coloma B ��Alvaro D, Eric V (3), Alexandre M  2-5 _
Cadet A (9-04)  FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Jose A (4)  0-4 _
Infantil (9-04)   UE Santa Coloma – UE Sant Julià  Xavier R, Joel R, Pablo F (2)  4-0 _
Aleví A (9-04)  FS La Massana – UE Santa Coloma A  Daniel B, Gabriel F, Jan P, Ian G  1-4 _
Aleví B (9-04)   UE Santa Coloma B – CE Carroi  Carles S (3), Ivan R (3), Guillem C, Joaquin G, Marc T  9-0 _
Benjamí A (9-04)  FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Guillem A (4), Ot R (3), Alex C (2), Alex P, Raul R (2), Iram G  0-13 _
Benjamí B (9-04)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  —  3-0 _
PreBenjamí A (9-04)  FS La Massana – UE Santa Coloma A  Cesar G (2)  3-2 _
PreBenjam���� B (9-04)  UE Santa Coloma B – UE Sant Julià  Marcel P (3), Alex R (2), Hugo F (3), Gaël M (2), Julen S, Roger S ��12-1 _

 

UESantaColomacrest

 

08/04/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 9 I DIUMENGE 10 D’ABRIL:

Equips Camp  Hora 
Playoff Títol Lliga Becier (10-04)   UE Santa Coloma A – Don Denis Santa Coloma  Borda Mateu  16:00
Juvenil A (9-04)  Inter Club d’Escaldes – Santa Coloma A  Aixovall  09:30
Juvenil B (9-04)  Ce Carroi – UE Santa Coloma B  Aixovall  11:30
Cadet A (9-04)  FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Camp d’Ordino  16:15
Infantil (9-04)   UE Santa Coloma – UE Sant Julià  Camp d’Ordino  14:45
Aleví A (9-04)  FS La Massana – UE Santa Coloma A  Sant Ermengol  09:30
Aleví B (9-04)   UE Santa Coloma B – CE Carroi  Sant Ermengol  10:45
Benjamí A (9-04)  FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Prat del Roure  18:30
Benjamí B (9-04)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  Sant Ermengol  15:15
PreBenjamí A (9-04)  FS La Massana – UE Santa Coloma A  Sant Ermengol  14:15
PreBenjamí B (9-04)  UE Santa Coloma B – UE Sant Julià  Prat del Roure  16:30

 

UESantaColomacrest

 

04/04/2016 -��RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 02 I DIUMENGE 03 DE MAR��:

Equips Gols  Resultat 
Playoff Títol Lliga Becier (03-04)   FC Lusitans A – UE Santa Coloma A  Victor B  1-1 _
Lliga Biosphere (03-04)  FC Santa Coloma B – UE Santa Coloma B  Flabio M (2)  2-2 _
Infantil (04-04)  FC Encamp – UE Santa Coloma  Prada de Moles  19:30
Aleví A (02-04) Partit aplaçat  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Yasser-Haroum (3), Joaquin G, Enzo M, Daniel B  6-3 _
Aleví B (02-04)   UE Santa Coloma B – FC Encamp C  Ivan R (2), Joaquin G (4), Angel P, Guillem C, Aleix D, Carles S (2)  12-1 _

 

UESantaColomacrest

 

01/04/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 02 I DIUMENGE 03 DE MARÇ:

Equips Camp  Hora 
Playoff Títol Lliga Becier (03-04)   FC Lusitans A – UE Santa Coloma A  Borda Mateu  16:00
Lliga Biosphere (03-04)  FC Santa Coloma B – UE Santa Coloma B  Ordino  17:00
Infantil (04-04)  FC Encamp – UE Santa Coloma  Prada de Moles  19:30
Aleví A (02-04)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Aixovall  16:30
Aleví B (02-04)   UE Santa Coloma B – FC Encamp C  Aixovall  17:45

 

UESantaColomacrest

 

23/03/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 19 I DIUMENGE 20 DE MARÇ:

Equips Camp  Hora 
Playoff Títol Lliga Becier (20-03)   UE Santa Coloma A – Tic Tapa Sant Julià  —

 0-0 _

Lliga Biosphere (20-03)  UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes ��Eric V  1-1 _
Juvenil A i B (19-03)  UE Santa Coloma A – UE Santa Coloma B  Oriol G (2), Eric V, Marc S, Jose G  2-3 _ _
Cadet A (19-03)  UE Santa Coloma A – FC Encamp  Jose A (3), Alvar R, Albert B  5-2 _
Infantil (19-03)   UE Santa Coloma – Adelita UE Engordany  Equip rival retirat  —
Aleví A (19-03)  Assegurances Generals FC Ordino – UE Santa Coloma A  Enzo R (2), Ivan R, Jan P, Daniel B, Joaquin G  0-6 _
Aleví B (19-03)   Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B ��Carles S (6), Joaquin G (5), Marcel C, Lucas B, Ivan R (3)  1-16 _
Benjamí A (19-03)  UE Santa Coloma A – Assegurances Generals FC Ordino  Haroun D, Àlex C (2), Guillem A (2), Alex P  6-0 _
Benjamí B (19-03)  UE Santa Coloma B – FC Encamp B  Cesar G (3), Pol C  4-5 _
PreBenjamí A (19-03)  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma (RETIRAT)  —  —
PreBenjamí B (19-03)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  Prat del Roure  5-5 _

UESantaColomacrest

 

17/03/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 19 I DIUMENGE 20 DE MARÇ:

Equips Camp

 Hora 

Playoff Títol Lliga Becier (20-03)   UE Santa Coloma A – Tic Tapa Sant Juli��  Borda Mateu

 12:00

Lliga Biosphere (20-03)  UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes  Aixovall  12:00
Juvenil A i B (19-03)  UE Santa Coloma A – UE Santa Coloma B  Borda Mateu 2  09:00
Cadet A (19-03)  UE Santa Coloma A – FC Encamp  Camp d’Ordino  12:00
Infantil (19-03)   UE Santa Coloma – Adelita UE Engordany  Aixovall  17:30
Aleví A (19-03)  Assegurances Generals FC Ordino – UE Santa Coloma A  Sant Ermengol  12:00
Aleví B (19-03)   Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B  Sant Ermengol  10:45
Benjamí A (19-03)  UE Santa Coloma A – Assegurances Generals FC Ordino  Prat del Roure  17:30
Benjamí B (19-03)  UE Santa Coloma B – FC Encamp B  Prada de Moles  16:45
PreBenjamí A (19-03)  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma (RETIRAT)  —  —
PreBenjamí B (19-03) ��CE Carroi – UE Santa Coloma B  Prat del Roure  18:30

 

 UESantaColomacrest

 

16/03/2016 – RESULTAT����PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 12 DE MARÇ:

Equips Gols

 Resultat 

Infantil (12-03)   UE Santa Coloma – Inter Club d’Escaldes A Dani A

 1-2 _

 

 

UESantaColomacrest

 

11/03/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 12 DE MARÇ:

Equips Camp

 Hora 

Infantil (12-03)   UE Santa Coloma – Inter Club d’Escaldes A  Aixovall

 16:00

UESantaColomacrest

06/03/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 5 I DIUMENGE 6 DE MARÇ:

Equips Gols

Resultat

Copa Constitució 2016 (06-03)   Don Denis Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Moussa

0-1 _

Lliga Biosphere (06-03)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  — 3-0 _
Juvenil A (05-03) MEMORIAL CANUTGRUP A   UE Santa Coloma A – CE Carroi  Filipe M, Pere A 2-0 _
   UE Santa Coloma A – FS La Massana B  Filipe M (2), Marc S, Jose G, Sergio R 5-2 _
Juvenil B (05-03) MEMORIAL CANUT GRUP B��  FC Encamp A – UE Santa Coloma B  Joel M 2-1 _
   FS La Massana A – UE Santa Coloma B  Cristian M 0-1 _
Cadet A (05-03) MEMORIAL CANUTGRUP C  UE Santa Coloma A – FC Encamp B  Alvar R, David R 2-1 _
 UE Santa Coloma A - CE Sanlòria B  — 0-1 _
Cadet B (05-03) MEMORIAL CANUTGRUP A  UE Santa Coloma B - FS La Massana B  Jose A (2), Juan D 3-1 _
 UE Engordany A – UE Santa Coloma B  — 1-0 _
Infantil (05-03) MEMORIAL CANUTGRUP C  UE Santa Coloma – UE Sant Julià.FC Santa Coloma – UE Santa Coloma  Xavier R (2), Joel P, Marco L

2-0 _

1-2 _

Benjamí A (06-03) MEMORIAL CANUT GRUP A  UE Santa Coloma A – UE EngordanyUE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Alex P (2), Ot R, Guillem A (3), Iram G, Alex C 6-0 _2-1 _

UESantaColomacrest

CAMPIONS DE LLIGA FUTSAL 15-16:

 

UESantaColomacrest

03/03/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 5 I DIUMENGE 6 DE MARÇ:

Equips Camp

 Hora 

Copa Constitució 2016 (06-03)   Don Denis Santa Coloma – UE Santa Coloma A  Borda Mateu

 12:00

Lliga Biosphere (06-03)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  Aixovall  15:00
Juvenil A (05-03) MEMORIAL CANUT

GRUP A  UE Santa Coloma A – CE Carroi Serradells 09:00  UE Santa Coloma A – FS La Massana B Serradells 10:00Juvenil B (05-03) MEMORIAL CANUT

GRUP B  FC Encamp A – UE Santa Coloma B Serradells 10:30  FS La Massana A – UE Santa Coloma B Serradells 11:00Cadet A (05-03) MEMORIAL CANUT

GRUP C��UE Santa Coloma A – FC Encamp B Pavelló Prat Gran 13:30  UE Santa Coloma A - CE Sanlòria B Pavelló Prat Gran 14:30Cadet B (05-03) MEMORIAL CANUT

GRUP A UE Santa Coloma B - FS La Massana B Pavello Prat Gran 10:00  UE Engordany A – UE Santa Coloma B Pavelló Prat Gran 10:30Infantil (05-03) MEMORIAL CANUT

GRUP C UE Santa Coloma – UE Sant Julià.

FC Santa Coloma – UE Santa Coloma Serradells

 18:30

 19:00

Benjamí A (06-03) MEMORIAL CANUT 

 

GRUP A UE Santa Coloma A – UE Engordany Serradells 14:30

 

UESantaColomacrest

28/02/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 27 I DIUMENGE 28 DE FEBRER:

Equips Gols

 Resultat 

Copa Constitució 2016 (28-02)   Penya Encarnada – UE Santa Coloma A  Alex M (2), Victor B

1-3 _

Lliga Biosphere (28-02)  UE Santa Coloma B – FS La Massana  Flabio M, Guillem M, Marc M 3-4 _
Juvenil A (27-02)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Luca M, Sergio R, Jose G 3-7 _
Juvenil B (27-02)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  Joel M (2), Cristian M (2), Rui S, Alvaro D 4-6 _
Cadet A (27-02) FINALS 3 I 4 LLOC��  UE Santa Coloma A – FS La Massana  Carlos H, Jeremy S, Adrian L 3-3 (3-1) _
Infantil (27-02)  CE Carroi – UE Santa Coloma  Pablo F, Marco L 5-2 _
Aleví A (27-02) CANUT GRUP A  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma  Daniel B (2), Jan P, Gabriel F (2) 5-0 _
 CE Sanlòria A – UE Santa Coloma A  Yasser F (3), Gabriel F, Albert P, Marti V (2), Jan P (2), Marc T 0-10 _
 UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Yasser F, Daniel B, Gabriel F (2) 4-0 _
Aleví B (27-02)  FC Encamp C – UE Santa Coloma B  Guillem C, Marcel C 0-2 _
Benjamí A (28-02)  CE Carroi – UE Santa Coloma A  Iram G, Raul R, Alex P (4), Alex C, Guillem A (3) 0-10 _
Benjamí B (27-02)  UE Santa Coloma B – FC Santa Coloma B  Edgar C (4), Teo M (2), Pol C, Cesar G (3), Alex G (3) 14-1 _
PreBenjamí B (28-02) CANUT GRUP B   UE Santa Coloma A – Inter club d’Escaldes  — 0-1 _
 CE Carroi A – UE Santa Coloma A  — 0-1 _
 UE Santa Coloma A – FS La Massana A  — 0-0 _

 

UESantaColomacrest

26/02/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 27 I DIUMENGE 28 DE FEBRER:

Equips Camp

 Hora 

Copa Constitució 2016 (28-02)   Penya Encarnada – UE Santa Coloma A  Borda Mateu

 18:00

Lliga Biosphere (28-02)  UE Santa Coloma B – FS La Massana  Aixovall  16:00
Juvenil A (27-02)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Pavelló d’Encamp  09:30
Juvenil B (27-02)  CE Carroi – UE Santa Coloma B  Pavelló Prat Gran  13:15
Cadet A (27-02) FINALS 3 I 4 LLOC   UE Santa Coloma A – FS La Massana  Pavelló Prat Gran  10:45
Infantil (27-02)  CE Carroi – UE Santa Coloma  Serradells  18:30
Aleví A (27-02) CANUT GRUP A  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma  Serradells  11:15
 CE Sanlòria A – UE Santa Coloma A  Serradells  12:45
 UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes A  Serradells  13:45
Aleví B (27-02)  FC Encamp C – UE Santa Coloma B  Pavelló d’Encamp  12:00
Benjamí A (28-02)  CE Carroi – UE Santa Coloma A  Serradells  15:30
Benjamí B (27-02)  UE Santa Coloma B – FC Santa Coloma B  E. Andorrana de batxillerat  15:30
PreBenjamí B (28-02) CANUT GRUP B   UE Santa Coloma A – Inter club d’Escaldes  E. Andorrana de batxillerat  12:30
 CE Carroi A – UE Santa Coloma A  E. Andorrana de batxillerat  14:00
 UE Santa Coloma A – FS La Massana A  E. Andorrana de batxillerat  14:30

 

UESantaColomacrest

23/02/2016 - RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 20 I DIUMENGE 21 DE FEBRER:

Equips Gols

Resultat

Juvenil A i B (20-02)  UE Santa Coloma B – UE Santa Coloma A
  • B: Rui S, Alexandre R
  • A: Luca M (2), Flabio L (2), Jose G, Marc S, Edu M, Pere A

2-8 _ _

Cadet A Play-off (20-02)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  David R, Alvar R (3), Carlos H, Facundo Q, Pol P, Adrian L

8-3 _

Infantil (20-02)  UE Santa Coloma – UE Engordany  Joel P (2), Marco L (2), Daniel A, Pablo F 6-0 _
Aleví B (20-02)  UE Santa Coloma B – CE Carroi  Gerard S, Marc R, Marc T (3), Miguel P

6-0 _

Benjamí A (21-02)  UE Santa Coloma A – UE Engordany  Àlex C (4), Àlex P, Iram G

7-0 _

Benjam�� B (20-02)  SAE Sant Julià C – UE Santa Coloma B  Ian O (2), Cesar G (3), Teo M, 7-7 _
FINAL

PreBenjamí A (21-02)

UE Santa Coloma A – FC Encamp A

Cesar G

2-5 _

 

COPA FEDERACIÓ

 

PreBenjamí B (21-02)

UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià C

FC Encamp C – UE Santa Coloma B

Julen S (3), Hugo F, Alex R

2-2 _

1-3 _

 

 

UESantaColomacrest

19/02/2016 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 20 I DIUMENGE 21 DE FEBRER:

Equips Camp

Hora

Juvenil A i B (20-02)  UE Santa Coloma B – UE Santa Coloma A  Serradells

20:45

Cadet A (20-02)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Serradells 15:00
Infantil (20-02)

Aleví B (20-02) UE Santa Coloma – UE Engordany

UE Santa Coloma B – CE Carroi Serradells

Serradells16:15

19:45Benjamí A (21-02) UE Santa Coloma A – UE Engordany Serradells18:15Benjamí B (20-02) SAE Sant Julià C – UE Santa Coloma B Pavelló Sant Julià09:15

 

UESantaColomacrest

14/02/2016 – RESULTATS PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 13 I DIUMENGE 14 DE FEBRER:

Equips Gols

Resultat

Lliga Grup Becier (14-02)  R. Tic Tapa Sant Julià – UE Santa Coloma A  —

0-0 _

Lliga Biosphere (14-02)  CF Atlètic Amèrica – UE Santa Coloma B ��—

4-0 _

Juvenil A (13-01)  UE Engordany A – UE Santa Coloma A  Filipe M (3), Marc S, Luca M, Adrian L 3-6 _
Juvenil B   UE Santa Coloma B – UE Engordany B  Equip visitant retirat

Cadet A  ��UE Santa Coloma A  Jornada de descans

Infantil (14-02)  FS La Massana – UE Santa Coloma  Xavier R, Eric D 1-2 _
Aleví A (13-02)  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma  Gabriel F, Martí V, Marc T, Adrià P 5-0 _
Aleví B (13-02)  CE Sanlòria B – UE Santa Coloma B  Joaquin G, Angel P, Marc R 0-3 _
Benjamí A (13-02)  SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A  Iram G (2), Guillem A 2-3 _
Benjamí B (13-02)  UE Santa Coloma B – FC Encamp C  Gerard L, Cesar G, Ian O 3-1 _
PreBenjamí A (14-02)  UE Santa Coloma A – UE Engordany  Cesar G (4), Adam R (2), Joel V 7-0 _
PreBenjam�� B (13-02)  UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià B  Hugo F (3), Julen S (2) 5-4 _

 

UESantaColomacrest

11/02/2016 - PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 13 I DIUMENGE 14 DE FEBRER:

Equips Camp

Hora

Lliga Grup Becier (14-02)  R. Tic Tapa Sant Juli�� – UE Santa Coloma A  Borda Mateu

12:00

Lliga Biosphere (14-02)  CF Atlètic Amèrica – UE Santa Coloma B  Alàs

12:00

Juvenil A (13-01)  UE Engordany A – UE Santa Coloma A  Pavelló Prat Gran 09:15
Juvenil B   UE Santa Coloma B – UE Engordany B  Equip visitant retirat

Cadet A   UE Santa Coloma A  Jornada de descans

Infantil (14-02)  FS La Massana – UE Santa Coloma  Serradells 16:15
Aleví A (13-02) ��UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma  Serradells 16:15
Aleví B (13-02) ��CE Sanlòria B – UE Santa Coloma B  Serradells 15:15
Benjamí A (13-02)  SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A  Pavelló Sant Julià 10:30
Benjamí B (13-02)  UE Santa Coloma B – FC Encamp C  E. Andorrana de batxillerat 15:30
PreBenjamí A (14-02)  UE Santa Coloma A – UE Engordany ��E. Andorrana de batxillerat 14:10
PreBenjamí B (13-02)  UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià B  Pavelló Sant Juli�� 12:30

 

UESantaColomacrest

09/02/2016 – RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DIUMENGE 7 DE FEBRER:

Equips Gols

Resultat

Lliga Grup Becier (07-02)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  —

0-3 _

Lliga Biosphere (07-02)  UE Santa Coloma B – Assegurances Generals FC Ordino B  Dinis B, Pere A, Marc M 3-0 _

 

UESantaColomacrest

05/02/2016 - PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DIUMENGE 7 DE FEBRER:

Equips Camp

Hora

Lliga Grup Becier (07-02)  UE Santa Coloma A – La Adelita UE Engordany  Borda Mateu

18:00

Lliga Biosphere (07-02)  UE Santa Coloma B – Assegurances Generals FC Ordino B  Aixovall 12:00

 

UESantaColomacrest

01/02/2016 - RESULTATS PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 30 I DIUMENGE 31 DE GENER:

Equips Gols

Resultat

Lliga Grup Becier (31-01)  FC Encamp – UE Santa Coloma A  Victor B, Sergio C

1-2 _

Lliga Biosphere (31-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B  —

6-0 _

Juvenil A (30-01) ��UE Santa Coloma A – FS La Massana A ��Eduardo M, Marc S, Marc L, Flabio L, Jose G

5-4 _

Juvenil B (30-01)  UE Engordany A – UE Santa Coloma B  Alvaro D (2)

6-2 _

Cadet A (31-01)  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma  Jeremy S, Joel C, Carlos H

3-3 _

Cadet B (30-01)  UE Santa Coloma B – FC Encamp B  Jose A (6), Ruben M

7-4 _

Infantil (30-01)  UE Santa Coloma – FC Encamp A  Pablo F (2), Xavier R, Marco L

5-5 _

Aleví A (31-01)  CE Sanlòria A – UE Santa Coloma A  Adria P (3), Marc R (2), Gabriel F (2), Carles S, Yasser-Haroum, Albert P

0-11 _

Aleví B (31-01)  Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B  Gerard S (2), Ivan R (2), Joaquin G (3), Marc T (3), Aleix D, Guillem C, Marcel C (2)

0-15 _

Benjamí A (31-01) ��UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Iram G, Guillem A

2-1 _

Benjamí B (31-01)  Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B  Ian O, Teo M (2)

3-3 _

PreBenjamí A (30-01)  UE Sant Julià – UE Santa Coloma A  Hugo S (3), Cesar G (6), Alvaro M (2), Joel V, Gonzalo B (5), Adam R, Marc N (2)

0-20 _

PreBenjamí B (31-01)  FC Encamp C – UE Santa Coloma B  Julen S 1-1 _

 

UESantaColomacrest

28/01/2016 -��PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 30 I DIUMENGE 31 DE GENER:

Equips Camp

Hora

Lliga Grup Becier (31-01)  FC Encamp – UE Santa Coloma A  Camp d’Encamp

12:00

Lliga Biosphere (31-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B  Camp d’Encamp

17:00

Juvenil A (30-01)  UE Santa Coloma A – FS La Massana A  Serradells

12:30

Juvenil B (30-01)  UE Engordany A – UE Santa Coloma B  Serradells

11:15

Cadet A (31-01)  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma  Serradells

19:15

Cadet B (30-01)  UE Santa Coloma B – FC Encamp B  Pavelló d’Encamp

11:45

Infantil (30-01)  UE Santa Coloma – FC Encamp A  Serradells

13:45

Aleví A (31-01)  CE Sanlòria A – UE Santa Coloma A  Serradells

14:15

Aleví B (31-01)  Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B  Serradells

12:15

Benjamí A (31-01)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A  Serradells

18:15

Benjamí B (31-01)  Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma B  E. Andorrana de batxillerat

14:00

PreBenjamí A (30-01)  UE Sant Julià – UE Santa Coloma A  E. Andorrana de batxillerat

17:30

PreBenjamí B (31-01)  FC Encamp C – UE Santa Coloma B  E. Andorrana de batxillerat 10:00

 

UESantaColomacrest

25/01/2016 –  RESULTATS PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 23 I DIUMENGE 24 DE GENER:

Equips Gols

Resultat

Lliga Biosphere (24-01)   UE Santa Coloma B – CEJenlai Nil B 1-1
Juvenil A (23-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma A Jose G, Luca M(2), Pere A 4-4
Juvenil B (23-01)  UE Santa Coloma B – FS La Massana B Oriol G 1-4
Cadet A (23-01)Cadet A (24-01)  FC Encamp A – UE Santa Coloma A.UE Santa Coloma A – FS La Massana B Alvar R, Adrian L.David R, Adrian L (3), Daniel A (2), Jeremy S, Joel C (2), Carlos H (2) 0-2.11-2
Cadet B (23-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B Alex A, Jose A (3), Biel G, Albert B 2-6
Infantil (24-01)  UE Sant Julià – UE Santa Coloma Sidi Mohamend, Daniel A, Eric D 3-3
Alevi A (23-01)  SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A Jan P (3), Gabriel F (2), Daniel B 0-6
Alevi B (24-01)  UE Santa Coloma B – FC Pessebre Carles S (3), Marc R, Joaquin G (7), Miguel Angel P (3), Marcel C, Ivan R, Aleix D (2), Guillem C (2) 20-0
Benjami A (24-01)  Inter Club d’Escaldes A – UE Santa Coloma A Guillem A (3), Iram G (2), Àlex C (2), Fabio C, Haroun D 1-9
Benjami B (24-01)  UE Santa Coloma B – CE Pas de la Casa Adri�� B, Edgar C (2), Cesar G, Lluc M, Guillem V 7-4
Prebenjami A (23-01)  UE Santa Coloma A – FS La Massana A Joel V, Cesar G (6), Alex R 8-4
Prebenjami B       Jornada de descans

 

UESantaColomacrest

21/01/2016 - PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 23 I DIUMENGE 24 DE GENER:

Equips Camp

Hora

Lliga Biosphere (24-01)   UE Santa Coloma B – CEJenlai Aixovall 16:00
Juvenil A (23-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma A Pavelló d’Encamp 09:30
Juvenil B (23-01)  UE Santa Coloma B – FS La Massana B Serradells 20:00
Cadet A (23-01)Cadet A (24-01)  FC Encamp A – UE Santa Coloma AUE Santa Coloma A – FS La Massana B SerradellsPrat Gran 12:3012:00
Cadet B (23-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B Serradells 11:15
Infantil (24-01)  UE Sant Julià – UE Santa Coloma Prat Gran 10:45
Alevi A (23-01)  SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A Pavelló de Sant Julià 09:30
Alevi B (24-01)  UE Santa Coloma B – FC Pessebre Serradells 19:15
Benjami A (24-01)  Inter Club d’Escaldes A – UE Santa Coloma A E. Andorrana de batxillerat 15:00
Benjami B (24-01)  UE Santa Coloma B – CE Pas de la Casa E. Andorrana de batxillerat 16:00
Prebenjami A (23-01)  UE Santa Coloma A – FS La Massana A E. Andorrana de batxillerat 15:30
Prebenjami B       Jornada de descans

 

UESantaColomacrest

18/01/2016 – RESULTATS DELS PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 16 I DIUMENGE 17 DE GENER:

 

Equips Gols

Resultat

Lliga Biosphere (17-01)   UE Santa Coloma B – CEJenlai Suspes
Juvenil A (16-01)  UE Santa Coloma A – CE Carroi Jose G, Luca M (2), Flabio L (3) 6-3
Juvenil B (16-01)  FS La Massana A – UE Santa Coloma B Cristian M 8-1
Cadet A (16-01)  UE Santa Coloma A – CE Carroi A Adrian L (3), Pol P, David R 5-4
Cadet B (16-01)  UE Santa Coloma B – FS La Massana A Biel G, Jose A (2) 4-4
Infantil (16-01)  UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Daniel A, Joel P, Pablo F, Marco L (2) 7-3
Alevi A (16-01)  UE Santa Coloma A – FS La Massana A Enzo R (4), Joaquin G, Marcel C, Jan P (3), Daniel B, Guillem C, Marc T 12-1
Alevi B (17-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B Ivan R (2), Miguel P (2), Carles S (3), Joaquin G, Marc R 2-9
Benjami A (17-01)  UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma A Alex C, Guillem A (2), Iram G, Haroun D, Ot R 6-0
Benjami B (17-01)  UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes C Ian O (4), Alex G (2), Cesar G (4), Júlia D, Lluc M, Adrià B, Pol C, Gerard L 15-2
Prebenjami A (16-01)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A Cesar G (4), Bernat G, Hugo S 6-6
Prebenjami B (17-01)      UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià C Gaël M (5), Julen S 6-2

 

UESantaColomacrest

15/01/2016 - PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA/ DISSABTE 16 I DIUMENGE 17 DE GENER:

Equips Camp

Hora

Lliga Biosphere (17-01)   UE Santa Coloma B – CEJenlai Ordino 17:00
Juvenil A (16-01)  UE Santa Coloma A – CE Carroi Prat Gran 09:30
Juvenil B (16-01)  FS La Massana A – UE Santa Coloma B Prat Gran 10:45
Cadet A (16-01)  UE Santa Coloma A – CE Carroi A Serradells 11:30
Cadet B (16-01)  UE Santa Coloma B – FS La Massana A Serradells 12:45
Infantil (16-01)  UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Serradells 17:15
Alevi A (16-01)  UE Santa Coloma A – FS La Massana A Serradells 14:00
Alevi B (17-01)  FC Encamp B – UE Santa Coloma B Serradells 17:30
Benjami A (17-01) ��UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma A Serradells 18:30
Benjami B (17-01)  UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes C E. Andorrana de batxillerat 09:30
Prebenjami A (16-01)  UE Santa Coloma A – FC Encamp A E. Andorrana de batxillerat 16:45
Prebenjami B (17-01)      UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià C E. Andorrana de batxillerat 14:30

 

UESantaColomacrest

11/01/2016 – RESULTATS PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA FUTSAL/ DISSABTE 9 DE GENER:

Equips Gols Resultat
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Pessebre Renato T, Oriol G (2), Eric M, Cristian M. 5-2
Cadet A UE Engordany B – UE Santa Coloma A Alvar R (4), Adrian L (3), Focundo Q (2), David R (2), Pol P. 3-12
Cadet B UE Santa Coloma B (JORNADA DE DESCANS)  —
Infantil UE Santa Coloma    (JORNADA DE DESCANS)  —
Aleví A FC Encamp A – UE Santa Coloma A Marti V, Marc T (3), Yasser-Haroum. 4-5
Aleví B UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes C Angel P, Guillem C (2), Izan R, Marc R, Carles S, Ivan R (3), Marcel C. 10-0
Benjamí A UE Santa Coloma A (JORNADA DE DESCANS)  —
Benjamí B SAE Sant Juli�������� B – UE Santa Coloma B Ian O (3), Cesar G (2), Teo M 0-7
Pre-benjamí A CE Carroi A – UE Santa Coloma A Cesar G (5), Joel V (3), Bernat G, Marc N, Alvaro M (2). 1-12
Pre-benjamí B FS La Massana B – UE Santa Coloma B Roger S (2), Alex R (2), Gaël M. 0-5

 

UESantaColomacrest

07/01/2016 - PARTITS UNIO ESPORTIVA SANTA COLOMA FUTSAL/ DISSABTE 9 DE GENER:

Equips Camp Hora
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Pessebre  Prat Gran 15:45
Cadet A UE Engordany B – UE Santa Coloma A  Prat Gran 14:30
Cadet B UE Santa Coloma B (JORNADA DE DESCANS)  —
Infantil UE Santa Coloma    (JORNADA DE DESCANS) ��—
Aleví A FC Encamp A – UE Santa Coloma A  Serradells 12:30
Aleví B UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes C  Serradells 13:30
Benjamí A UE Santa Coloma A (JORNADA DE DESCANS)  —
Benjamí B SAE Sant Julià B – UE Santa Coloma B  Pavello Sant Julià 09:30
Pre-benjamí A CE Carroi A – UE Santa Coloma A  E. Andorrana de batxillerat 12:00
Pre-benjamí B FS La Massana B – UE Santa Coloma B  E. Andorrana de batxillerat  16:45

UESantaColomacrest

13/12/2015 – RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DIUMENGE 13 DE DESEMBRE

Equips Gols Resultat
Lliga Grup Becier UE Santa Coloma A – FC Lusitans A Sergio C, Victor B 2-3
Lliga Biosphere UE Santa Coloma B – M.Perruquers Atletic Club Escaldes 0-7
Alevi A (Futsal) UE Santa Coloma A – UE Engordany Marti V, Jan P (3), Adria P, Yasser-Haroum 6-3
Alevi B (Futsal) UE Sant Julià – UE Santa Coloma B Marc R, Joaquin G (3) 2-4
Benjami A (Futsal) FS La Massana - UE Santa Coloma A Ot R, Guillem A (2), Haroun D (2), Iram G 1-6
PreBenjami B (Futsal) UE Santa Coloma B – FC Encamp B  0-5

13/12/2015 – RESULTATS PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 12 DE DESEMBRE

Equips Gols Resultat
Juvenil A (Futsal) UE Santa Coloma A – FS La Massana B Nil C, Luca M (2), Sergio R (4) 7-4
Juvenil B (Futsal) FC Encamp B – UE Santa Coloma B Eric M 7-1
Cadet A (Futsal) FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A Facundo Q (2), Adrian L, David R 5-4
Cadet B (Futsal) UE Engordany A – UE Santa Coloma B Jose A (2) 4-2
Infantil (Futsal) FC Encamp B - UE Santa Coloma Joel P (2), Alvaro G 7-3
Benjami B (Futsal) UE Santa Coloma B – FC Encamp B 0-6
PreBenjami A (Futsal) UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes Cesar G (5), Alex R, Hugo S 7-4

 

UESantaColomacrest

11/12/2015 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DIUMENGE 13 DE DESEMBRE

Equips Camp Hora
Lliga Grup Becier UE Santa Coloma A – FC Lusitans A Borda Mateu 16:00
Lliga Biosphere UE Santa Coloma B – M.Perruquers Atletic Club Escaldes Ordino 14:30
Alevi A (Futsal) UE Santa Coloma A – UE Engordany Serradells 15:00
Alevi B (Futsal) UE Sant Julià – UE Santa Coloma B Serradells 16:00
Benjami A (Futsal) FS La Massana - UE Santa Coloma A E. Andorrana de batxillerat 14:30
PreBenjami B (Futsal) UE Santa Coloma B – FC Encamp B E. Andorrana de batxillerat  13:30

11/12/2015 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 12 DE DESEMBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A (Futsal) UE Santa Coloma A – FS La Massana B Serradells 16:15
Juvenil B (Futsal) FC Encamp B – UE Santa Coloma B Pavelló Encamp 09:30
Cadet A (Futsal) FC Santa Coloma – UE Santa Coloma A Pavelló Prat Gran 12:00
Cadet B (Futsal) UE Engordany A – UE Santa Coloma B Pavelló Prat Gran 09:30
Infantil (Futsal) FC Encamp B - UE Santa Coloma Serradells 20:00
Benjami B (Futsal) UE Santa Coloma B – FC Encamp B E. Andorrana de batxillerat  18:30
PreBenjami A (Futsal) UE Santa Coloma A – Inter Club d’Escaldes E. Andorrana de batxillerat 19:30

 

UESantaColomacrest

06/12/2015 - RESULTATS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DIUMENGE 6 DE DESEMBRE:

Equips Gols Resultat
LLIGA GRUP BECIER Assegurances Generals FC Ordino – UE Santa Coloma A Sergio C (3), Joan S (2), Victor B 1-6
LLIGA BIOSPHERE Ranger’s FC – UE Santa Coloma B Marc M, Richard V, Dinis B 0-3

06/12/2015 - RESULTATS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 5 DE DESEMBRE:

PARTITS DE RECUPERACIÓ

Equips Gols Resultat
Cadet B (Futsal) UE Santa Coloma B – CE Sanl��ria Alex A, Jose A 2-6
Prebenjami B UE Santa Coloma B – FC Encamp C Roger S, Gaël M (2), Marcel P (2) 5-5

UESantaColomacrest

04/12/2015 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DIUMENGE 6 DE DESEMBRE:

Equips Camp Hora
LLIGA GRUP BECIER Assegurances Generals FC Ordino – UE Santa Coloma A Borda Mateu 18:00
LLIGA BIOSPHERE Ranger’s FC – UE Santa Coloma B Borda Mateu 2 16:00

04/12/2015 -��PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 5 DE DESEMBRE:

PARTITS DE RECUPERACIÓ

Equips Camp Hora
Cadet B (Futsal) UE Santa Coloma B – CE Sanlòria Serradells 13:00
Prebenjami B UE Santa Coloma B – FC Encamp C Camp nou d’Encamp 15:30

UESantaColomacrest

29/11/2015 - RESULTATS DELS PARTITS DE L’ESCOLA DE FUTSAL

Equips Camp Hora
Juvenil A FC Pessebre – UE Santa Coloma A Prat Gran 1-14
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Encamp A Serradells 0-3
Infantil UE Santa Coloma - CE Sanlòria Prat Gran 8-1

29/11/2015 -��RESULTATS DELS PARTITS DE L’ESCOLA DE FUTBOL

Equips Camp Hora
Juvenil A La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma A Aixovall 1-5
Juvenil B UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes Aixovall 1-5
Cadet CE Sanlòria – UE Santa Coloma Aixovall 1-2
Infantil Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma Aixovall 1-6
Aleví A UE Santa Coloma A – FC Encamp A
Aleví B UE Santa Coloma B – FC Encamp C
Benjamí A SAE Sant Julià A - UE Santa Coloma A Prat del Roure 3-3
Benjamí B UE Santa Coloma B (JORNADA DE DESCANS) —- —-
Pre-benjamí A SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A Prat del Roure 2-4
Pre-benjamí B UE Santa Coloma B – FC Encamp C

29/11/2015 - RESULTATS DELS PARTITS DELS EQUIPS SÈNIORS

Equips Camp Hora
1r EQUIP UE Santa Coloma A – Penya Encarnada d’Andorra Borda Mateu 5-0
2n EQUIP UE Santa Coloma B – FC Lusitans Aixovall 8-1

 UESantaColomacrest

18/10/2015 - RESULTATS DELS PARTITS DE L’ESCOLA DE FUTBOL

Equips Camp Hora
Juvenil A Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma A Ordino 2-1
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Ordino Ordino 0-3
Cadet UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Ordino 7-0
Infantil UE Santa Coloma – FC Lusitans (Retirat) ———————- ————-
Aleví A UE Santa Coloma A – FS La Massana Prat del Roure 12-5
Aleví B CE Carroi – UE Santa Coloma B Prat del Roure 3-9
Benjamí A UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma St. Ermengol 15-0
Benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 0-15
Pre-benjamí A UE Santa Coloma A – FS La Massana St. Ermengol 6-4
Pre-benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 0-8

 UESantaColomacrest

16/10/2015 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 17 D’OCTUBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma A Ordino 14:45
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Ordino Ordino 12:45
Cadet UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Ordino 19:45
Infantil UE Santa Coloma – FC Lusitans (Retirat) ———————- ————-
Aleví A UE Santa Coloma A – FS La Massana Prat del Roure 10:45
Aleví B CE Carroi – UE Santa Coloma B Prat del Roure 09:00
Benjamí A UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma St. Ermengol 18:45
Benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 17:45
Pre-benjamí A UE Santa Coloma A – FS La Massana St. Ermengol 16:45
Pre-benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 15:45

 UESantaColomacrest

12/10/2015 - RESULTATS DELS PARTITS DELS EQUIPS DE L’ESCOLA DE FUTBOL 

Equips Resultats
Juvenil A FC Encamp – UE Santa Coloma A

2-4

Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Lusitans

0-3

Cadet UE Santa Coloma – CE Sanlòria

5-0

Infantil UE Santa Coloma – CE Sanlòria

Aleví 1ª divisió FC Encamp A – UE Santa Coloma A

1-8

Aleví 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

0-25

Benjam�� 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

13-2

Benjamí 2ª divisió FC Lusitans – UE Santa Coloma B

2-6

Pre-benjamí 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

7-6

Pre-benjamí 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

2-2

UESantaColomacrest

7/10/2015 - PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 10 D’OCTUBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A UE Santa Coloma A – CE Carroi Ordino 14:30
Juvenil B FS La Massana – UE Santa Coloma B Ordino 16:30
Cadet FC Encamp – UE Santa Coloma Ordino 18:30
Infantil FC Encamp – UE Santa Coloma Pendent Pendent
Aleví A UE Santa Coloma A – FC Ordino Prat del Roure 09:30
Aleví B UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes B Prat del Roure 10:45
Benjamí A FC Ordino – UE Santa Coloma A Prat del Roure 17:15
Benjamí B UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià B St. Ermengol 17:30
Pre-benjamí A FC Ordino – UE Santa Coloma A St. Ermengol 16:30
Pre-benjamí B UE Santa Coloma B – CE Carroi Futbol 7 Encamp 16:30

 UESantaColomacrest

03/10/2015 - RESULTATS DELS PARTITS DELS EQUIPS DE L’ESCOLA DE FUTBOL

Equips Resultats
Juvenil A FC Encamp – UE Santa Coloma A

1-2

Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Lusitans

1-5

Cadet UE Santa Coloma – CE Sanl��ria

3-0

Infantil UE Santa Coloma – CE Sanlòria

9-0

Aleví 1ª divisió FC Encamp A – UE Santa Coloma A

1-5

Aleví 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

2-6

Benjamí 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

5-0

Benjamí 2ª divisió FC Lusitans – UE Santa Coloma B

0-4

Pre-benjamí 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

2-3

Pre-benjamí 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

4-1

UESantaColomacrest

29/09/2015 – PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / CAP DE SETMANA DEL 3 I 4 DE SETEMBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A FC Encamp – UE Santa Coloma A Ordino 19:30
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Lusitans Ordino 17:30
Cadet UE Santa Coloma – CE Sanlòria Ordino 15:45
Infantil UE Santa Coloma – CE Sanlòria Ordino 14:15
Aleví A FC Encamp A – UE Santa Coloma A St. Ermengol 09:00
Aleví B FC Encamp C – UE Santa Coloma B St. Ermengol 10:15
Benjamí A UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A Prat del Roure 13:45
Benjamí B Fc Lusitans – UE Santa Coloma B St. Ermengol 18:45
Pre-benjamí A UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A St. Ermengol 17:45
Pre-benjamí B FC Encamp C – UE Santa Coloma B St. Ermengol 18:45

 

UESantaColomacrest

28/09/2015 – HORARIS D’ENTRENAMENT DE LA U. E. SANTA COLOMA

INICIACIÓ

Dilluns de 17:30 a 18:15 al pavelló del Centre Esportiu dels Serradells

Dimecres de 17:30 a 18:30 al pavelló del Centre Esportiu dels Serradells

PRE-BENJAMÍ

Dilluns de 18:15 a 19:15 (Pre-benjamí A) i de 19:15 a 20:15 (Pre-benjamí B) al pavelló del Centre Esportiu dels Serradells

Dimecres de 18:30 a 19:30 (Pre-benjamí A i B) al pavelló del Centre Esportiu dels Serradells

BENJAMÍ

Dimecres de 19:30 a 20:30 al pavelló del Centre Esportiu dels Serradells

Dijous de 19:00 a 20:00 al pavelló del Centre Esportiu dels Serradells

Divendres de 18:00 a 20:30 al camp de futbol del Col·legi St. Ermengol

ALEVÍ

Dimarts de 18:00 a 19:15 al camp de futbol del Col��legi St. Ermengol

Dijous de 18:00 a 19:15 al camp de futbol del Col·legi St. Ermengol

INFANTIL

Dimarts de 19:15 a 20:30 al camp de futbol del Col·legi St. Ermengol

Dijous de 19:15 a 20:30 al camp de futbol del Col·legi St. Ermengol

CADET

Dimarts de 19:15 a 20:30 al camp de futbol del Col·legi St. Ermengol (fins que estiguin acabades les obres de la Borda Mateu, en aquell moment els entrenaments seran de 18:00 a 20:00 al camp 2 de la Borda Mateu)

Dijous de 19:15 a 20:30 al camp de futbol del Col·legi St. Ermengol

JUVENIL

Dimarts de 18:30 a 20:00 al mini-camp de futbol del Camp d’Esports d’Aixovall

Dimecres de 20:00 a 20:30 al mini-camp de futbol del Camp d’Esports d’Aixovall

Dijous de 18:30 a 20:00 al camp 2 de la Borda Mateu

Divendres de 18:30 a 20:00 al Camp d’Esports d’Ordino

UESantaColomacrest

26/09/2015 – COMENÇA LA TEMPORADA 2015-2016 A LA U. E. SANTA COLOMA

Després d’haver començat, durant les setmanes anteriors, la temporada dels dos equips sèniors del club, la U. E. Santa Coloma es disposa a començar amb totes les categories de futbol base. Seguint a la espera de l’actualitzaci���� del calendari per part de la Federació Andorrana de Futbol, comuniquem que la majoria de partits tindr����n lloc durant el dissabte 3 de setembre. ��nims a tots els entrenadors, nens i pares. Sort per aquesta nova temporada!