Escola de futbol

 

UESantaColomacrest

29/11/2015 – RESULTATS DELS PARTITS DE L’ESCOLA DE FUTBOL

Equips Camp Hora
Juvenil A La Adelita UE Engordany – UE Santa Coloma A Aixovall 1-5
Juvenil B UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes Aixovall 1-5
Cadet CE Sanlòria – UE Santa Coloma Aixovall 1-2
Infantil Inter Club d’Escaldes B – UE Santa Coloma Aixovall 1-6
Aleví A UE Santa Coloma A – FC Encamp A
Aleví B UE Santa Coloma B – FC Encamp C
Benjamí A SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A Prat del Roure 3-3
Benjamí B UE Santa Coloma B (JORNADA DE DESCANS) —- —-
Pre-benjamí A SAE Sant Julià A – UE Santa Coloma A Prat del Roure 2-4
Pre-benjamí B UE Santa Coloma B – FC Encamp C

29/11/2015 – RESULTATS DELS PARTITS DELS EQUIPS SÈNIORS

Equips Camp Hora
1r EQUIP UE Santa Coloma A – Penya Encarnada d’Andorra Borda Mateu 5-0
2n EQUIP UE Santa Coloma B – FC Lusitans Aixovall 8-1

UESantaColomacrest

18/10/2015 – RESULTATS DELS PARTITS DE L’ESCOLA DE FUTBOL

Equips Camp Hora
Juvenil A Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma A Ordino 2-1
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Ordino Ordino 0-3
Cadet UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Ordino 7-0
Infantil UE Santa Coloma – FC Lusitans (Retirat) ———————- ————-
Aleví A UE Santa Coloma A – FS La Massana Prat del Roure 12-5
Aleví B CE Carroi – UE Santa Coloma B Prat del Roure 3-9
Benjamí A UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma St. Ermengol 15-0
Benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 0-15
Pre-benjamí A UE Santa Coloma A – FS La Massana St. Ermengol 6-4
Pre-benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 0-8

 UESantaColomacrest

16/10/2015 – PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 17 D’OCTUBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A Inter Club d’Escaldes – UE Santa Coloma A Ordino 14:45
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Ordino Ordino 12:45
Cadet UE Santa Coloma – FC Santa Coloma Ordino 19:45
Infantil UE Santa Coloma – FC Lusitans (Retirat) ———————- ————-
Aleví A UE Santa Coloma A – FS La Massana Prat del Roure 10:45
Aleví B CE Carroi – UE Santa Coloma B Prat del Roure 09:00
Benjamí A UE Santa Coloma A – FC Santa Coloma St. Ermengol 18:45
Benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 17:45
Pre-benjamí A UE Santa Coloma A – FS La Massana St. Ermengol 16:45
Pre-benjamí B UE Sant Julià – UE Santa Coloma B St. Ermengol 15:45

 UESantaColomacrest

12/10/2015 – RESULTATS DELS PARTITS DELS EQUIPS DE L’ESCOLA DE FUTBOL 

Equips Resultats
Juvenil A FC Encamp – UE Santa Coloma A

4-2

Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Lusitans

3-0

Cadet UE Santa Coloma – CE Sanlòria

0-5

Infantil UE Santa Coloma – CE Sanlòria

Aleví 1ª divisió FC Encamp A – UE Santa Coloma A

8-1

Aleví 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

25-0

Benjamí 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

2-13

Benjamí 2ª divisió FC Lusitans – UE Santa Coloma B

6-2

Pre-benjam������ 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

7-6

Pre-benjam�� 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

2-2

UESantaColomacrest

7/10/2015 – PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / DISSABTE 10 D’OCTUBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A UE Santa Coloma A – CE Carroi Ordino 14:30
Juvenil B FS La Massana – UE Santa Coloma B Ordino 16:30
Cadet FC Encamp – UE Santa Coloma Ordino Pendent
Infantil FC Encamp – UE Santa Coloma Pendent Pendent
Aleví A UE Santa Coloma A – FC Ordino Prat del Roure 09:30
Aleví B UE Santa Coloma B – Inter Club d’Escaldes B Prat del Roure 10:45
Benjamí A FC Ordino – UE Santa Coloma A Prat del Roure 17:15
Benjamí B UE Santa Coloma B – SAE Sant Julià B St. Ermengol 17:30
Pre-benjamí A FC Ordino – UE Santa Coloma A St. Ermengol 16:30
Pre-benjamí B UE Santa Coloma B – CE Carroi Futbol 7 Encamp 16:30

 UESantaColomacrest

03/10/2015 – RESULTATS DELS PARTITS DELS EQUIPS DE L’ESCOLA DE FUTBOL

Equips Resultats
Juvenil A FC Encamp – UE Santa Coloma A

1-2

Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Lusitans

1-5

Cadet UE Santa Coloma – CE Sanlòria

3-0

Infantil UE Santa Coloma – CE Sanlòria

9-0

Aleví 1ª divisió FC Encamp A – UE Santa Coloma A

1-5

Aleví 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

2-6

Benjamí 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

5-0

Benjamí 2ª divisió FC Lusitans – UE Santa Coloma B

0-4

Pre-benjamí 1ª divisió UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A

2-3

Pre-benjamí 2ª divisió FC Encamp C – UE Santa Coloma B

4-1

UESantaColomacrest

29/09/2015 – PARTITS UNIÓ ESPORTIVA SANTA COLOMA / CAP DE SETMANA DEL 3 I 4 DE SETEMBRE

Equips Camp Hora
Juvenil A FC Encamp – UE Santa Coloma A Ordino 19:30
Juvenil B UE Santa Coloma B – FC Lusitans Ordino 17:30
Cadet UE Santa Coloma – CE Sanl����������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������������ria Ordino 15:45
Infantil UE Santa Coloma – CE Sanlòria Ordino 14:15
Aleví A FC Encamp A – UE Santa Coloma A St. Ermengol 09:00
Aleví B FC Encamp C – UE Santa Coloma B St. Ermengol 10:15
Benjamí A UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A Prat del Roure 13:45
Benjamí B Fc Lusitans – UE Santa Coloma B St. Ermengol 18:45
Pre-benjamí A UE Santa Coloma A – SAE Sant Julià A St. Ermengol 17:45
Pre-benjamí B FC Encamp C – UE Santa Coloma B St. Ermengol 18:45



Els comentaris estan tancats.

Strict Standards: call_user_func_array() expects parameter 1 to be a valid callback, non-static method auto_thickbox::thickbox_images() should not be called statically in /usr/home/14LoPBAotUKN/uesantacoloma.com/web/wp-includes/class-wp-hook.php on line 298